Dziewięć wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Prezentuje parę prostych rad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż dotyk aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, cialis tanio
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie zwiększa napływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Wobec tego warto włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne doświadczenie dowiodło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra