Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, że faceci, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby wywołać dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest przeważnie wyczerpany. Musi odpocząć. Wobec tego niezmiernie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest potencja zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest wielce ważny.