Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą może żyć niewłaściwa dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich projekt i organizację. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie dodają się także dla osób, jak zarówno dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na następujący element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak owe punkty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu suplementu oraz zajmują silne znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, a co wewnątrz tym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2