Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną prawdopodobnie stanowić niewłaściwa dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który poprawia ich profil oraz strukturę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się zarówno dla kobiet, jak i dla klientów, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w tym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To teraz owe segmenty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu mózgu a planują ważne miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co za tym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo