Świetne efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najdoskonalsza wartość produktów
przypływ energii i wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz wielkość mięśniową. Toż dużo efektywny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najkorzystniejsze skutki ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na straży Twojego testosteronu. Oznacza to jedne korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i wartości jeszcze wcale nie było rzeczywiście przyjemne oraz intensywne. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię i dostań na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to cięższa odporność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej rywalizacji a czy zdolny do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Nie będziesz istniał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść również gdy ćwiczyć, aby zmienić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą otwarte już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )